dietymedicago.pl

Strona poświęcona tematyce zdrowia i odżywiania.

Lifestyle

Maszynka do waty cukrowej – funkcjonalność i wygląd w jednym

Maszynka do waty cukrowej – funkcjonalność i wygląd w jednym

Podczas żadnego festynu na świeżym powietrzu nie może zabraknąć różnorodnych przysmaków. A co lepiej przywodzi na myśl dobrą zabawę i pełne frajdy imprezy niż wata cukrowa? Ten prosty przysmak nigdy nie był tak łatwy w przygotowaniu jak teraz. Maszynka do waty cukrowej Royal Catering pozwoli Ci na zrobienie wielu porcji tego powszechnie uwielbianego produktu, a to wszystko z użyciem wytrzymałego, wielofunkcyjnego i ładnie wyglądającego sprzętu.

Maszynka do waty cukrowej Royal Catering – wytrzymałość i design

Modele maszynek do waty cukrowej oferowane przez sklep expondo.pl charakteryzują się nowoczesnością oraz solidnym wykonaniem. Obudowa każdej maszynki wykonana jest ze stali szlachetnej, co zapewnia dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten charakteryzuje się również właściwościami antykorozyjnymi oraz pozwala na łatwe czyszczenie, co jest niezwykle istotne w warunkach festynowych.

Urządzenia Royal Catering wyróżniają się nie tylko wytrzymałą budową, ale również niezwykle atrakcyjnym wyglądem. Kolorowa obudowa maszyn w oryginalnych wzorach przyciągnie wzrok wielu osób oraz zapewni Ci więcej klientów.

Wata cukrowa – szybkie przygotowanie i różnorodność z Royal Catering

Maszynka do waty cukrowej Royal Catering pozwala na niezwykle szybkie oraz proste przygotowanie produktu. Do obsługi urządzenia wystarczy użyć dwóch przycisków – do włączania grzania oraz obracania waty. Profesjonalna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest ono również łatwe w montażu oraz szybko się nagrzewa – jedną porcję produktu możesz przygotować już w 30 sekund. 

Maszynka do waty cukrowej Royal Catering pozwala nie tylko na serwowanie przysmaku w standardowy sposób, ale również daje możliwość wykorzystania różnorodnych fantazyjnych kolorów i kształtów. Szuflada w urządzeniu posiada przegródki, w których możesz higienicznie przechowywać cukier aromatyzowany lub w różnych wariantach kolorystycznych. Zaskocz klientów zieloną, czerwoną, czy żółtą watą!

Maszynka do waty cukrowej – warianty

Sklep expondo.pl oferuje różnorodne warianty maszynki do waty cukrowej, dzięki czemu możesz wybrać idealny sprzęt na różne okoliczności. W ofercie sklepu szczególnie warto zwrócić uwagę na modele takie jak:

  • maszynka z dodatkową pokrywą – do ochrony misy przed wiatrem;
  • maszynka na dopasowanym wózku Royal catering – znacznie ułatwia przemieszczanie się z automatem oraz eksponuje go w atrakcyjny sposób. Ponadto niektóre wózki posiadają dodatkowe, praktyczne półki;
  • maszynka ze świecącymi pałeczkami LED – pałeczki to dodatkowa atrakcja dla dzieci i dorosłych, dzięki której nikt nie przejdzie obok Twojego stanowiska obojętnie. Patyczki nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale również posiadają 7 funkcji pozwalającym im świecić na różne sposoby. Możesz też wybierać spośród 3 wariantów kolorystycznych produktu. Co ważne, pałeczki są wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego dla zdrowia plastiku;
  • maszynka z amortyzacją drgań – system redukcji drgań zwiększa stabilność urządzenia podczas pracy, zmniejszając wibracje oraz zapobiegając przesuwaniu. Pozwala również na pracę cichszą o nawet 20% w porównaniu ze standardowym urządzeniem.

Uzupełnij swoje stoisko – inne produkty Royal Catering

Maszynka do waty cukrowej to nie wszystko. Być może pragniesz poszerzyć ofertę gastronomiczną o więcej produktów. Żaden problem – na stronie expondo.pl znajdziesz również inne urządzenia do małej gastronomii, takie jak:

  • maszyny do deserów m.in. gofrownice, naleśnikarki
  • maszyny do przekąsek i dań m.in. opiekacze, tostery, grille rolkowe
  • maszyny do napojów m.in. koktajler, milkshaker

Idealnym dodatkiem do maszynki do waty cukrowej jest urządzenie do popcornu. Możesz się zdecydować na gotowy zestaw obu tych maszyn i znacznie uatrakcyjnić ofertę swojego stoiska.

Nie ważne, na które urządzenia Royal Catering się zdecydujesz, możesz się cieszyć gwarancją solidności ich wykonania oraz ich długą żywotnością. Firma świadczy wysokiego poziomu usługi związane nie tylko ze sprzedażą, ale również serwisem maszyn. Decydując się na maszynkę do waty cukrowej Royal Catering możesz mieć pewność, że Twoje stoisko zapewni Ci wielu zadowolonych klientów oraz przyniesie duże zyski.

Udostępnij