Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle sport

Legalne zakłady bukmacherskie online: gdzie najlepiej obstawiać zakłady sportowe

Data publikacji 4 kwietnia 2024

W całej branży hazardowej w Polsce najbardziej rozwinięty jest sektor zakładów sportowych. W kraju działa ponad 15 legalnych bukmacherów. Zakłady bukmacherskie online oferują odwiedzającym szeroki wybór wydarzeń. Bukmacherzy zapewniają wysokiej jakości relacje z lokalnych i zagranicznych wydarzeń sportowych.

Obstawianie zakładów bukmacherskich online możliwe jest dla wszystkich osób w wieku 18 lat i powyżej, które legalnie zamieszkują w Polsce.  Dlatego też usługi tych placówek cieszą się w kraju dużą popularnością. Korzystają z nich zarówno obywatele Polski, jak i obcokrajowcy mieszkający i pracujący w kraju.

Gdzie obstawiać sport w Polsce: ranking bukmacherów

Ze względu na różnorodność dostępnych bukmacherów, nowicjuszom często trudno jest znaleźć najlepsze miejsce do obstawiania zakładów sportowych. Aby wybrać placówkę, musisz porównać usługi według wielu parametrów: szerokości linii, szczegółowe informacje o grach, kwoty marży, wygody interfejsu, metod płatności i innych cech.

Ranking bukmacherów opracowany przez ekspertów ułatwi Ci wybór. Przeprowadzili już analizę jakościową, porównali placówki i przyznali im oceny. Według stanu na marzec 2024 r. top 7 najlepszych bukmacherów w Polsce wyglądała następująco:

  1. Superbet
  2. Fortuna
  3. STS
  4. LVbet
  5. Betclic
  6. forBET
  7. Betcris

Firmy które można znaleźć w rankingach bukmacherów oferują najszerszy wybór gier o wysokiej jakości treści i umiarkowanych marżach. Dlatego ich szanse są nieco wyższe niż u konkurentów. To właśnie wśród nich warto wybrać miejsce na zakłady sportowe.

Nielegalni bukmacherzy: główne zagrożenia

Oprócz legalnych bukmacherów, wielu zagranicznych bukmacherów próbuje podbić rynek kraju. Zakłady te są w Polsce nielegalne, gdyż nie posiadają lokalnej licencji i nie płacą podatków do skarbu państwa. Jednak ze względu na brak obciążeń podatkowych są gotowi zaoferować odwiedzającym korzystniejsze warunki: niższe marże, zwiększone kursy itp.

Pomimo aktywnego sprzeciwu rządu, takiego jak ciągłe blokowanie stron, nielegalni bukmacherzy nieustannie szukają obejść. Nie zaleca się jednak zabawy w tego typu serwisach. Oprócz tego, że granie w nich wiąże się z uchylaniem się od płacenia podatków, prawa klientów takich urzędów nie są w żaden sposób chronione z punktu widzenia prawa. Przykładowo nielegalny serwis może bezpodstawnie odmówić wypłaty dużej wygranej lub zablokować konto i nie zostanę ukarany. Legalni polscy bukmacherzy tego nie zrobią, ponieważ naruszenie praw graczy grozi utratą licencji.

Bukmacherzy dostępni na stronie www.ua-football.com to legalni bukmacherzy działający w Polsce w oparciu o zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich na terenie RP. Gra u nielegalnych bukmacherów to przestępstwo.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Artykuł sponsorowany

Jak wygląda zepsuty ananas? Podpowiadamy!

Redakcja dietymedicago.pl

Poznaj naszą redakcję! Na dietymedicago.pl łączymy pasję do zdrowego stylu życia z fachową wiedzą. Znajdziesz u nas inspiracje na smaczne przepisy, porady dotyczące diety oraz lifestyle'u, a także najlepsze triki urodowe.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?