Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś
Poradnik jaką zmywarkę do zabudowy

Jaką zmywarkę do zabudowy warto kupić? Propozycje marki Siemens

Data publikacji 13 listopada 2023

Siemens to synonim niezawodnych urządzeń! Nic dziwnego, że także w przypadku zmywarek do zabudowy producent cieszy się dużym zainteresowaniem. Na jakie parametry zwracać uwagę, by kupić dobry sprzęt? Zobacz kluczowe decyzje, jakie powinieneś podjąć, dobierając odpowiedni model do twojej kuchni – tak, by zabrudzone naczynia w mig stawały się czyste!

Zmywarka do zabudowy – w czym jest lepsza od wolnostojącej?

Zastanawiasz się, czy zmywarka do zabudowy będzie udanym zakupem? To dobra opcja, jeśli zależy ci na atrakcyjnym wyglądzie kuchni. Sprzęt w zabudowie doskonale będzie komponował się z wnętrzem – zarówno większym, jak i mniejszym, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Jednak aspekty wizualne to dopiero początek. Znaczenie mają również praktyczne korzyści z tego rodzaju sprzętu. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że taka zmywarka jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu w czystości. Odpada spędzanie godzin na pozbywaniu się odcisków palców z frontu urządzenia. Co więcej, znacznie łatwiej wymienić stare urządzenie na nowe, gdy nadejdzie jego czas. Chcąc dopasować kolorystycznie sprzęty wolnostojące, możesz spędzić sporo czasu, próbując ustalić, czy odcienie, które wpadły ci w oko są faktycznie podobne. A przecież znacznie istotniejszą kwestią są parametry techniczne!

W przypadku zmywarek do zabudowy wybór urządzeń jest spory – nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą coś dla siebie! Siemens proponuje bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia – w sam raz dla szukających innowacyjnych opcji.

Pamiętaj jednak, że zmywarka do zabudowy oznacza zwykle bardziej skomplikowany montaż i dodatkowe utrudnienia w przypadku awarii – dostanie się do sprzętu nie jest tak proste jak w przypadku modelu wolnostojącego.

Czym się kierować, wybierając zmywarkę do zabudowy?

Jakie są najważniejsze parametry, którym powinieneś się przyjrzeć, wybierając sprzęt do zabudowy? Przede wszystkim – określ, czy szukasz zmywarki o szerokości 45 czy 60 cm. Węższy model sprawdzi się w niewielkiej kuchni, kawalerce, mieszkaniu osób stołujących się głównie poza domem. Szerszy to udany zakup do większego mieszkania, zwłaszcza takiego, w którym mieszka liczna rodzina. To również najlepsza opcja dla miłośników gotowania i pieczenia!

Gdy ustalisz już rozmiar sprzętu, pozostaje szereg innych parametrów, które warto przeanalizować przed zakupem:

 • pojemność;
 • klasa energetyczna;
 • generowany hałas;
 • zużycie wody;
 • programy zmywania;
 • dodatkowe funkcje;
 • zastosowane technologie;
 • łatwa obsługa.

Jaka zmywarka do zabudowy Siemens? Polecane sprzęty

Ile trzeba zapłacić za dobrze ocenianą zmywarkę do zabudowy Siemens? Wiele sprzętów kupisz za mniej niż 2000 zł! Nie brakuje jednak bardziej zaawansowanych propozycji dla najbardziej wymagających użytkowników – cena może wówczas przekraczać 6000 zł.

Zobacz zestawienie polecanych modeli, które sprzedają się najlepiej!

 • SIEMENS SN61HX08VE – 60-centymetrowy sprzęt za mniej niż 2000 zł! Zmieścisz w środku 13 kompletów naczyń – możesz je umyć, dobierając program spośród pięciu dostępnych. Klasa energetyczna tego urządzenia to E. Sprzęt działa z aplikacją Home Connect – to duże udogodnienie w sterowaniu! Spodoba ci się funkcja Speed on demand – możesz przyspieszyć zmywanie, gdy tego potrzebujesz. Możesz włączyć urządzenie z połową załadunku – także korzystając z opcji zdalnego startu. Docenisz również Asystenta Dozowania, dzięki któremu tabletka do zmywania będzie odpowiednio rozpuszczona.
 • SIEMENS SN63HX60AE – urządzenie o szerokości 60 cm, którego cena przekracza 3000 zł. Zmieścisz tu 13 kompletów naczyń. Klasa energetyczna tego modelu to D. Masz tutaj Home Connect i Asystenta Dozowania. Możesz skorzystać ze Speed on demand. Spodoba ci się system glassCare, który zadba, by delikatne, szklane naczynia były dokładnie umyte. Docenisz też funkcję Strefa Intensywna – jednocześnie możesz zmywać naczynia o różnych potrzebach.
 • SIEMENS SR61IX05KE – sprzęt o szerokości 45 cm, które kupisz za mniej niż 2000 zł! Zmieścisz tu dziewięć kompletów naczyń – do dyspozycji masz pięć programów zmywania. Klasa energetyczna w przypadku tego modelu to F. Nie zabrakło tu opisanych wcześniej rozwiązań, z Home Connect na czele. Docenisz system glassCare i funkcję Strefa Intensywna.

Chcesz poznać inne propozycje? Sprawdź zmywarki do zabudowy Siemens w sklepie MediaMarkt!

Materiał zewnętrzny

Witamina D3

Redakcja dietymedicago.pl

Poznaj naszą redakcję! Na dietymedicago.pl łączymy pasję do zdrowego stylu życia z fachową wiedzą. Znajdziesz u nas inspiracje na smaczne przepisy, porady dotyczące diety oraz lifestyle'u, a także najlepsze triki urodowe.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?