Strona główna
Dieta
Tutaj jesteś
Dieta Najczęstsze pytania o dietę pudełkową

Najczęstsze pytania o dietę pudełkową – znamy odpowiedzi!

Data publikacji 30 czerwca 2023

Codziennie wymyślanie i przygotowywanie obiadów jest dla Ciebie bardzo obciążające psychicznie? Masz trudności ze skomponowaniem zdrowych potraw o konkretnej kaloryczności lub musisz wykluczyć z diety pewne produkty? Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, warto wcześniej poznać odpowiedzi na najczęstsze pytania! Sprawdź je.

Dieta pudełkowa Zakopane – ile kosztuje?

Wiele osób uważa, że catering dietetyczny dużo kosztuje i nadmiernie obciąża budżet. Nic bardziej mylnego! Przykładowo firma Dietering.com oferuje dietę standardową na 10 dni w cenie 70 zł za 5 posiłków dziennie. Średnio wydajesz wtedy 15 zł za jedną potrawę. 

Warto pamiętać, że na ten koszt składają się nie tylko ceny produktów, które zostały użyte do przygotowania posiłku. W stawkę wliczają się także m.in. wydatki na media wykorzystane podczas gotowania, a także pensje dla kucharza i dietetyka, którzy pracowali nad Twoimi potrawami. 

Catering dietetyczny – jakie diety są dostępne? 

W ofercie cateringu znajdziesz różnorodne diety. Możesz wybierać spośród opcji: standardowej, wegetariańskiej, bezglutenowej, o niskim indeksie glikemicznym, bez laktozy czy bez ryb i owoców morza. 

Co więcej, to Ty decydujesz o kaloryczności posiłków! W domyślnych propozycjach znajdziesz diety od 1 000 do 2 300 kcal. Jednak możesz także samodzielnie obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i zamówić posiłki, które będą dostosowane do Twoich preferencji. 

Catering a detoks – czy można zamówić koktajle? 

Chcesz przeprowadzić detoks organizmu 3-dniowy, ale przeraża Cię konieczność samodzielnego przyrządzania koktajli? Dzięki diecie pudełkowej nie trzeba tego robić. W cateringu możesz zamówić specjalne soki, koktajle i surówki owocowo-warzywne, które dostarczą Twojego organizmowi niezbędne witaminy oraz minerały. Wszystko zostało tak przygotowane, aby detoks przebiegł szybko i przyjemnie!

Dieta pudełkowa na weekend – czy można zamówić posiłki?

Interesuje Cię dieta pudełkowa Zakopane to miejsce, gdzie możesz zamówić potrawy na dowolną ilość dni. Posiłki mogą być dostarczane także na weekend, więc nie musisz się martwić o gotowanie podczas dni wolnych od pracy. Warto jednak pamiętać, że potrawy przeznaczone na niedzielę są zazwyczaj dostarczane w sobotę wraz z posiłkami na ten dzień.

Catering na próbę – czy można zamówić?

Nie wiesz, czy catering dietetyczny to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Nie musisz od razu kupować posiłków na cały tydzień! Teraz możesz zamówić dowolną dietę na próbę (z wyjątkiem diety sokowej oraz postu owocowo-warzywnego). Cena tej usługi zaczyna się już od 45,00 zł.

Dieta pudełkowa to może być doskonały wybór, jeśli masz dużo obowiązków lub jeśli nie lubisz gotować. Przekonaj się w praktyce!

Witamina D3

Redakcja dietymedicago.pl

Poznaj naszą redakcję! Na dietymedicago.pl łączymy pasję do zdrowego stylu życia z fachową wiedzą. Znajdziesz u nas inspiracje na smaczne przepisy, porady dotyczące diety oraz lifestyle'u, a także najlepsze triki urodowe.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?