Zapraszamy do naszych gabientów:
Gdynia

ul. Świetojańska 105/6
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana
(blisko Urzędu Miasta)
Wtorki godz. 9 - 20
Gdańsk

Gabienety lekarskie
ul. Szczecińka 23/12
Gdańsk Przymorze
(blisko SKM Gdańsk Przymorze)
Poniedziałki godz. 8 - 20
Pruszcz Gdański

Przychodnia Lekarze Specjaliści
ul. Raciborskiego 1a/gab.4
Czwartki godz. 9 - 20
Informacja dodatkowe

Materiał do badań na nietolerancje pokarmowe pobieramy we wskazanym laboratorium od poniedziałku do piątku w umówionych wcześniej godzinach.
mgr Anna Melnyczok

Specjalista z zakresu żywienia człowieka, dietetyk. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na kierunku Dietetyka SGGW w Warszawie.

Brała czynny udział w przygotowywaniu licznych projektów, współpracując m. in. z Miastem Stołecznym Warszawa oraz Centrum Nauki Kopernik. Stale uczestniczę w konferencjach i warsztatach dotyczących zdrowia i żywienia. Prowadzę także zajęcia w szkole policealnej.

Jestem dietetykiem z pasji i zawodu. Współpracuję z pacjentami zmagającymi się z nadwagą i otyłością oraz ze stwierdzonymi chorobami dietozależnymi. W pracy łączę rozległą wiedzę teoretyczną z praktyką zawodową. Jestem świadoma, iż każda osoba potrzebująca wsparcia wymaga indywidualnego podejścia, a mój zawód wymaga stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności, abym skutecznie mogła pomagać swoim pacjentom.

Prywatnie lubię eksperymentowanie w kuchni (Foodpairing, wykorzystywanie unikalnych ziół i przypraw, modyfikacja przepisów na zdrowsze), uprawianie turystyki kwalifikowanej oraz stawianie sobie coraz trudniejszych wyzwań sprawia mi radość i daje ogromną satysfakcję.


mgr Aleksandra Nowicka-Jasztal

Tytuł Dietetyka Medycznego uzyskałam kończąc studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem także absolwentką Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie, gdzie ukończyłam kierunek psychodietetyka. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

W pracy z pacjentami w pełni wykorzystuję wiedzę na temat żywienia oraz z zakresu psychologii. Pomagam znaleźć i zrozumieć przyczyny pojawienia się nadwagi a także wspieram, motywuję i edukuję pacjentów.

Połączenie dietetyki z psychologią umożliwia całkowitą i skuteczną walkę z niechcianymi nawykami oraz pozwala osiągnąć trwałe wyniki.

Bardzo ważna jest dla mnie edukacja dlatego staram się na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje.

Jestem miłośniczką jazdy na rolkach, uwielbiam długie spacery i zdrowe gotowanie.


mgr farm., Anna Piaścik

Założycielka poradni dietetycznej Medicago. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej Akademii Medycznej) w Gdańsku oraz absolwentka Studiów Podyplomowych na wydziale Zdrowia Publicznego - kierunek Dietetyka. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

"Od wielu lat uczestniczę w szkoleniach i wykładach dotyczących żywności, terapii żywieniowej, interakcji pomiędzy lekami a żywnością, wpływu leków na przyswajalność składników odżywczych pożywienia i stanu odżywienia pacjenta. Interesuję się też psychologią i tą wiedzę również wykorzystuję podczas spotkań z Pacjentami. Do każdego podchodzę indywidualnie, staram się rozumieć problem, z którym zgłasza się Pacjent do mnie. Każdy może liczyć na wsparcie podczas wprowadzanych zmian żywieniowych.

W wolnym czasie najchętniej odpoczywam na łonie natury, lubię podróżować, poznawać nowe miejsca (od jakiegoś czasu najchętniej z siodełka roweru)."
Formularz kontaktowy

Imię, nazwisko lub nick
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Treść wiadomości