mgr Aleksandra Nowicka-Jasztal
dietetyk medyczny
psychodietetyk

Gdynia
ul. Świętojańska 105/6
(blisko Urzędu Miasta i SKM
Wzgórze Św. Maksymiliana)
Wtorki 9-19
tel. 601-714-805

Pruszcz Gdański
Przychodnia Lekarze Specjaliści
ul. Raciborskiego 1a
gabinet nr 4
Czwartki: godz. 14-19
mgr farm., dietetyk Anna Piaścik
tel. 601-714-805
kontakt@dietymedicago.pl

Tutaj można też skorzystać z Laboratorium Bruss i konsultacji u lekarzy mi.in. dermatologa estety-
cznego, alergologa, psychiatry, urologa, fizjoterapeuty, laryngologa, chirurga


Tytuł Dietetyka Medycznego uzyskałam kończąc studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem także absolwentką Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie, gdzie ukończyłam kierunek psychodietetyka. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

W pracy z pacjentami w pełni wykorzystuję wiedzę na temat żywienia oraz z zakresu psychologii. Pomagam znaleźć i zrozumieć przyczyny pojawienia się nadwagi a także wspieram, motywuję i edukuję pacjentów.

Połączenie dietetyki z psychologią umożliwia całkowitą i skuteczną walkę z niechcianymi nawykami oraz pozwala osiągnąć trwałe wyniki.

Bardzo ważna jest dla mnie edukacja dlatego staram się na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje.

Jestem miłośniczką jazdy na rolkach, uwielbiam długie spacery i zdrowe gotowanie.Anna Piaścik, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku oraz absolwentka Studiów Podyplomowych na wydziale Zdrowia Publicznego - kierunek Dietetyka. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

"Od wielu lat uczestniczę w szkoleniach i wykładach dotyczących żywności, terapii żywieniowej, interakcji pomiędzy lekami a żywnością, wpływu leków na przyswajalność składników odżywczych pożywienia i stanu odżywienia pacjenta. Interesuję się też psychologią i tą wiedzę również wykorzystuję podczas spotkań z Pacjentami. Do każdego podchodzę indywidualnie, staram się rozumieć problem, z którym zgłasza się Pacjent do mnie. Każdy może liczyć na wsparcie podczas wprowadzanych zmian żywieniowych.

W wolnym czasie najchętniej odpoczywam na łonie natury, lubię podróżować, poznawać nowe miejsca (od jakiegoś czasu najchętniej z siodełka roweru)."


Imię, nazwisko lub nick
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Treść wiadomości