Opinie

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Ani i Pani Oli za pomoc. Jestem pełna uznania i wdzięczności! Dzięki Paniom znowu zaczęłam normalnie żyć i wracać do zdrowia. Trafiłam do poradni Medicago, ponieważ byłam zainteresowana zrobieniem testu na nietolerancje pokarmowe. Jestem chora na Celiakię, ale od ponad roku mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Borykałam się z silną anemią, która doprowadziła do zmian w szpiku kostnym, do tego ciągłe problemy jelitowo-żołądkowe. Byłam tak osłabiona, że omdlenia stały się dla mnie codziennością. Przeszłam armię lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc Mój organizm nie przyjmował żadnych lekarstw. Bezsilna trafiłam do poradni Medicago. Okazało się, że mam bardzo silną nietolerancję pokarmową na olbrzymią listę produktów żywieniowych. Przy Celiakii problem kolejnych nietolerancji jest dość dużym wyzwaniem. Pani Ania jednak poradziła sobie z tym doskonale. Przygotowała dla mnie bardzo urozmaiconą i zbilansowaną dietę , dzięki której z każdym dniem powracałam do zdrowia. Zadbała nie tylko o dietę, ale także o uzupełnienie witamin, minerałów i elektrolitów. Pełen profesjonalizm, znakomite wsparcie, no i upragnione znakomite samopoczucie!„WYRAZY UZNANIA I SZACUNKU! NIESAMOWITA WIEDZA, PROFESJONALIZM I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE!

Opinia Pani Agnieszki (trojmiasto.pl)


Polecam Panią Anię...jestem 4 tydzień na diecie ułożonej właśnie przez nią i schudłam już 7 kilo!!! Jem to co lubię ale zdecydowanie zdrowiej i bardziej regularnie niż dotychczas! Pani Ania zawsze ma dla mnie czas i przez to czuję się zrozumiana. To naprawdę proste, mam ułożony jadłospis, dokładnie wiem co mam kupić i jak ugotować. Jeszcze raz gorąco polecam!!!

Opinia Pani Agnieszki (trojmiasto.pl)


Witam! Z diety korzystam od kwietnia, schudłam 10kg bez wielkich wyrzeczeń. Posiłki zaproponowane przez Panią Anię są smaczne, urozmaicone i co ważne jedząc do syta – chudnę. Przygotowanie posiłków naprawdę nie zajmuje dużo czasu co jest dla mnie ważne, ponieważ jestem osobą pracującą. Zawsze objadałam się słodyczami, jadłam nieregularnie, ciężkostrawne posiłki, czułam się źle a teraz zmieniłam nawyki, proporcje i czas jedzenia. Czuję się wspaniale! Brzuszek mniejszy, samopoczucie rewelacyjne także jak najbardziej polecam i walczę dalej. Pozdrawiam i dziękuję!

Z poważaniem Iza Kuźmiak


Szanowna Pani, Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za opiekę oraz profesjonalną pomoc. Dzięki Pani moje życie bardzo poprawiło się pod względem jakościowym: mam lepsze samopoczucie, jestem pewniejsza siebie, czuję się zdrowsza. Dodatkowo dzięki Pani wsparciu nauczyłam się "jeść zdrowo" i mieć "dobre" nawyki żywieniowe. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Dziękuję za uczynienie mnie szczęśliwszą.

Z poważaniem Agnieszka Paszko


Polecam Panią Dietetyk, każdemu kto chce schudnąć i nauczyć się dobrych nawyków żywieniowych. Jadłospis nieskomplikowany i łatwo jest mi go przestrzegać. W ciągu 3 miesięcy schudłam prawie 11 kg.

Opinia Pani Anety z Pruszcza Gdańskiego (firmy.net.pl)


Gorąco polecam Panią Annę Piaścik - rzetelna, profesjonalna, skuteczna.

Opinia Pani Katarzyny z Bytowa (trojmiasto.pl)


Jeśli szukasz skutecznej diety odchudzającej to tylko tutaj. Przez 2.5 miesiąca schudłam 9,5 kg i w końcu mam płaski brzuszek:) Jadłospis świetny i w końcu wiem co mam jeść by nie przytyć. Do tego miły i ciepły kontakt z Panią dietetyk. POLECAM.

Opinia Pani Magdy

Wszystkim moim pacjentom bardzo dziękuję za ciepłe słowa i cieszę się, że miałam możliwość Państwu pomóc w drodze do swojej wymarzonej sylwetki. Jestem pełna podziwu, gdy widzę te stopniowe zmiany jakie zachodzą u Państwa. Jestem dumna z postępów i cieszy mnie każdy Wasz utracony kilogram. Państwa uśmiechnięte twarze są dla mnie największą satysfakcją.


Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów
Anna Piaścik